ProjektElewacji.pl

Całe przedsięwzięcie podzielone jest na kilka etapów

Projekt elewacji to kilka etapów, specjalnie dla wszystkich którzy tej usługi potrzebują, skróciliśmy ją o jeden etap. Po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu wykonujemy model 3d do którego wtłaczamy w trakcie projektu mnóstwo informacji. Po kilku dniach powstają wizualizacje – dwa komplety na start. 

Następnie pracujemy z Państwem aż do uzyskania efektu który zadowoli Państwa wizualnie i technicznie. 

Ostatni etap to rysunki – każda z elewacji jest rozrysowana i opisana, jeśli jest to wymagane dodajemy rysunki detali. Jeśli zastosowana jest technologia typowa, nie ma takiej potrzeby. Do dokumentacji dołączona jest strona/strony z zestawieniami takimi jak zestawienie wszystkich użytych okładzin, jak tynki, klinkier czy deska. Zestawiamy również materiały dociepleniowe jeśli projektujemy elewacje przed ociepleniem.  Nieodłącznym elementem jest również zestawienie oświetlenia.

Inwentaryzacja

Na podstawie przesłanych materiałów takich jak projekt budowlany plus zdjęcia z budowy lub przy starszych domach zdjęcia domu i kilka podstawowych wymiarów w zupełności wystarczą do wykonania modelu 3d

Wizualizacje

graficzne przedstawienie naszych oczekiwań, pomysłów wraz z użyciem odpowiednich materiałów. Pokazują one w sposób poglądowy, jednak bardzo dokładny, jaki będzie efekt końcowy. Na nich dopracowujemy nasz projekt do oporu

Dokumentacja

Rysunki elewacji, każdej ściany budynku wraz z wymiarami, materiałami, zależnościami. W projekcie zawarte są również niezbędne detale jak i zestawienia użytych materiałów, w tym zestawienie lamp do oświetlenia

Zakres

Ogólny zakres projektu elewacji

RYSUNKI ELEWACJI KOLOR

Dzięki tym rysunkom inwestor widzi cały projekt, może porównać to co na rysunku z tym co znajduje się na elewacji.

RYSUNKI ELEWACJI BLACK

Rysunki czarno białe tak samo jak kolorowe, z opisami, wymiarami i adnotacjami.

Wymiary/proporcje

Podane wymiary elementów lub jeśli ważniejsza jest zależność - jest ona zaznaczona. Dzięki temu wiadomo czego sie trzymać przy etapie wykonawstwa.

Materiały

Na rysunkach wskazujemy gdzie jest tynk, kamień, drewno czy inny materiał wykończeniowy, wskazujemy jego nazwę i producetna.

światło

Umiejscowienie i rodzaj lampy oświetleniowej która została wprojektowana

Liczby

Zestawienia ilościowe zastosowanych materiałów - takich jak tynk, drewno, kamień, oświetlenie

Wizualizacje

Wizualizacje z uwzględnieniem wszystkich zastosowanych materiałów i elementów takich jak np oświetlenie, taras, pergola, balustrada ogrodowa czy opaska wokół budynku. Znajdzie się tez podjazd.

Dodatowo

taras, pergola, daszek, balustrady, czy inne dodatkowe elementy na które umawiamy się od samego początku

One Page Mode

Detale konieczne do wykonania projektu. Czyli takie które są indywidualnymi rozwiązaniami, nie wstawiamy detali typowych.

Opinie Klientów

Kilka ostatnich opinii klientów

"Sami byśmy sobie raczej nie poradzili. Pomoc naprawdę niezbędna, dobrane kolory, materiały, fachowe opinie na ich temat."
Magdalena B.
klient
"Ten etap powierzyliśmy specjalistom, dzięki temu człowiek mógł mieć całkowicie spokojną głowę na etapie wymyślania tego wszystkiego"
Dawid
Klient
"Zleciliśmy projekty dla każdego z domów osobno, chcieliśmy aby nie wyglądały jak typowe osiedle deweloperskie. Wyszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami."
Marcin
Deweloper